منوپمپ استیل چیست ؟

در برخی صنایع ، ابزار آلات خاصی فقط میتوانند استفاده کنند و این حساسیت بر روی قطعات در فعالیت هایی همچون صنایع غذایی و بهداشتی ( استریلیزه بودن دستگاه و جلوگیری از آلوده شدن سیال ) و در صنایع دریایی و همچنین آب و فاضلاب ( دستگاه باید از منبع بزرگی سیال را با مکش نسبتا زیادی بیرون آورد ) وجود دارد؛ به همین دلیل است که این صنایع مدت زیادی است که از مشتریان منوپمپ شده اند.

گروه صنعتی درویش سال هاست که در زمینه ی واردات و عرضه ابزار آلات صنعتی فعالیت میکند و به دلیل خوش خدمتی که در این سال ها به مشتریان خود ارائه میدهد، توانسته پیشرفت کند و نمایندگی برند های داخلی و خارجی را به دست آورد و خدمات دیگری همچون مشاوره ی قبل از خرید ، نصب و تعمیر و … را نیز ارائه میدهد.

همانطور که گفته شد از مونو پمپ در صنایع غذایی استفاده میشود و به همین یکی از مدل و سری های مهم آن مونو پمپ استیل میباشد.

استیل نسبت به فولاد مقاومت بیشتری دارد و طول عمر بیشتری نیز داشته ، سیال را آلوده نمیکند و به آن نیز آسیب نمیرساند.

هرچند این مدل قیمت بیشتری نسبت به دیگر مدل ها دارد ولی پیشنها میشود که در صنایعی همچون مواد غذایی و بهداشتی که سلامت سیال حرف اول را میزند از این مدل استفاده کنند ، زیرا در غیر اینصورت قطعات داخلی دستگاه در زمان کمی آسیب میبیند که افراد باید یک هزینه ی مضاعفی را در دوره زمانی های کوتاه پرداخت کند تا قطعات را عوض کند و یا به آن توجه نکند که این کار باعث آلودگی سیال و نتیجه بدی برای مصرف کنندگان و خود تولید کننده دارد.

البته در زمان انتخاب این مدل نیز باید توجه داشت که استیل های متفاوتی ( از نظر خالص بودن ) وجود دارد ، این مورد نیاز به آگاهی زیاد و دید حرفه ای تری به قضیه دارد به همین دلیل به شما توصیه می نماییم که در این مورد با یک فرد قابل اعتماد مشورت کنید .

اجزای تشکیل دهنده منوپمپ : 

روتراین قطعه به عنوان ماردون اصلی نقش دارد و باعث حرکت مونو پمپ میشود و سیال را رو به جلو حرکت میدهد . 

این قطعه به طور معمول از جنس استیل میباشد و همچنین تا حد امکان صیقل داده میشود ، این امر باعث میشود تا حد امکان از اصطکاک را کاهش داده و چرخش راحت تر انجام شود . 

استاتوراین بخش از دو قطعه داخلی ( ساخته شده از الاستومر ) و خارجی ( ساخته شده از فولاد ) تشکیل شده است . 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *