نمایه شرکت

گروه صنعتی درویش نمایندگی فروش رسمی مونوپمپ در کشور

این گروه در ابتدای کار توسط مدیریت گروه و در سال ۱۳۴۶ با نام شرکت ستایش شروع به فعالیت می نماید که عمده فعالیت آن نیز مربوط به کارخانه های آردسازی ، والسی و سنگبری های کشور با ارائه دستگاه های بوجار گندم ، سیاهدانگیر گندم ، شن گیر گندم ، پوستگیر و انتقال دهنده های قاشقکی و پنوماتیک ، اسیاب چکشی ( که برای اولین بار وارد کشور شده بود ) آغاز نموده است .

در ادامه شروع به مشاوره و همکاری با کارخانه های سنگبری در زمینه های انتخاب الکتروموتور ، الکتروگیربکس ، پمپ های ساده و غلیظ کش برای دستگاه های فرز دروازه ای و …. می نماید . مشاوره و همکاری با مهندسین کارخانه ها نیز از عمده فعالیت های آن زمان مدیریت گروه صنعتی درویش بوده است .

سرانجام در سال ۱۳۵۲ فعالیت رسمی خود را آغاز میکند و از آن زمان تاکنون هر ساله بر فعالیت خود افزوده است ، بطوریکه امروز این گروه دارای نمایندگی فروش چندین کارخانه تولیدی داخلی و خارجی را بر عهده دارد و با افتخار اعلام میدارد که همواره با تکیه بر پرسنل مجرب و با تجربه خود به مشتریان مشاوره رایگان خواهد داد تا خریدار با اطمینان خاطر کالای پیشنهادی گروه صنعتی درویش را خریداری نماید .

امید است با شروع فاز جدید فعالیت گروه صنعتی درویش از این طریق ، بتوانیم به پیشبرد فعالیت کارخانه ها و خریداران کمک شایانی نماید .معمولاً طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی،از متن‌های طراحی یا صفحه‌بندی شده، بعد از اینکه متن در آن در نظر گرفته شده‌است
معمولاً طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب‌کار خود نشان دهند که صفحهٔ طراحی یا صفحه‌بندی شده، بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد، چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

0/5 ( 0 نظر )