درباره ما

گروه صنعتی درویش

گروه صنعتی درویش نمایندگی فروش رسمی مونوپمپ در کشور

این گروه در ابتدای کار توسط مدیریت گروه و در سال ۱۳۴۶ با نام شرکت ستایش شروع به فعالیت می نماید که عمده فعالیت آن نیز مربوط به کارخانه های آردسازی ، والسی و سنگبری های کشور با ارائه دستگاه های بوجار گندم ، سیاهدانگیر گندم ،  شن گیر گندم ، پوستگیر و انتقال دهنده های قاشقکی و پنوماتیک ، اسیاب چکشی ( که برای اولین بار وارد کشور شده بود )  آغاز نموده است .

در ادامه شروع به مشاوره و همکاری با کارخانه های سنگبری در زمینه های انتخاب الکتروموتور ، الکتروگیربکس ، پمپ های ساده و غلیظ کش برای دستگاه های فرز دروازه ای  و …. می نماید . مشاوره و همکاری با مهندسین کارخانه ها نیز از عمده فعالیت های آن زمان مدیریت گروه صنعتی درویش بوده است .

سرانجام در سال ۱۳۵۲ فعالیت رسمی خود را آغاز میکند و از آن زمان تاکنون هر ساله بر فعالیت خود افزوده است ، بطوریکه امروز این گروه دارای نمایندگی فروش چندین کارخانه تولیدی داخلی و خارجی را بر عهده دارد و با افتخار اعلام میدارد که همواره با تکیه بر پرسنل مجرب و با تجربه خود به مشتریان مشاوره رایگان خواهد داد تا خریدار با اطمینان خاطر کالای پیشنهادی گروه صنعتی درویش را خریداری نماید .

امید است با شروع فاز جدید فعالیت گروه صنعتی درویش از این طریق ، بتوانیم به پیشبرد فعالیت کارخانه ها و خریداران کمک شایانی نماید .

سوالات متدوال

 1. 1
  آیا میدانید ما در چه زمینه های دیگری فعالیت میکنیم ؟

  ما در زمینه های تولید و واردات انواع گیربکس ، الکتروگیربکس ، الکتروموتور ، پمپ و الکتروموتور فعالیت داریم .

 2. 2
  چگونه باید سفارش را ثبت کرد ؟

  کافی است ابتدا کالای مورد نظر را انتخاب نمایید و یا در صورتی که از انتخاب ان مطمئن نیستید با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و پس از انتخاب پمپ مناسب روند سفارش با پرداخت پیش پرداخت آغاز میشود

  گروه صنعتی درویش با سابقه ای بیش از 50 سال در قطب صنعت کشور.

  آدرس:

  تهران، خیابان سعدی جنوبی- کوچه شهید فخرایی - پاساژ صدقی نژاد - پلاک 5

  شماره تماس:

  02133116747

  ایمیل:

  info@darvishgr.com