مونو پمپ ها امروزه یکی از پر تقاضا ترین ابزارآلات صنعتی به حساب می آید ؛ که دلیل این امر توانایی بالای آن و تولید و طراحی در مدل و سری های مختلف میباشد .

از منوپمپ ها در صنایع مختلفی استفاده میشود ، که در هر صنعت با توجه به میزان مقاومت مورد نیاز و نوع فعالیت باید سری و مدل دستگاه انتخاب شود ؛ میتوان گفت تولید در مدلهای مختلف در بیشتر اوقات باعث میشود که خریداران در زمان انتخاب محصول مورد نظر خود سردرگم شوند و نوع نامناسبی را انتخاب نمایند به همین دلیل است که یکی از مهمترین خدمات گروه صنعتی درویش مشاوره ی رایگان میباشد .

شما میتوانید با استفاده از راه های تماس ایجاد شده ، با همکاران ما ارتباط برقرار کنید و از خدماتی همچون اطلاع از قیمت های روز محصولات ، مشاوره ی قبل از خرید ، مشاوره بعد از خرید ( توضیح شرایط نگهداری ، نحوه ی نصب و … ) استفاده نمایید .

 

مونوپمپ در ساختمان سازی

یکی از صنایعی که در آن از مونوپمپ استفاده میکنند ؛ ساختمان سازی میباشد که برای ساخت فوم بتن به کار برده میشود .

همانطور که میدانید ، بتن سبک یکی از مهمترین اجزای ساختمان سازی میباشد که از مواد اولیه ای همچون ماسه ، آب ، سیمان و… تشکیل میشود ؛ ویژگی هایی همچون سبک بودن ، عایق بودن ، مقاومت در برابر فشار و یا حرارت و صوت باعث استفاده ی همیشگی از این ماده در ساختمان سازی میشود .

ساختمان این نوع به این شکل میباشد که منو پمپ در زیر دستگاه اصلی تعبیه می شود و همچنین دارای فلانج و سر شیلنگ خروجی میباشد .

مونوپمپ در این صنعت وظیفه دارد که بعد از مخلوط کردن مواد اولیه ، آن را پمپاژ کند ، به نوعی میتوان عملکرد این مونوپمپ را را به پمپ های لوله ای مشابه بدانیم با این تفاوت که در این دستگاه این دریچه ( در کنار دستگاه ) وجود دارد که از طریق آن میتوان مواد اولیه را اضافه کرد .

 

سری و مدل های مختلفی از مونوپمپ ساختمان سازی وجود دارد ، صنعتکاران عزیز میتوانند با برقراری تماس با همکاران محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند .

پاسخگویی خدمات آنلاین و تلفنی ما مختص به روزهای کاری نمیباشد ، ما در اسرع وقت پاسخ شما را میدهیم به همین دلیل میتوانید حتی در روزهای تعطیل خرید خود را از راه دور انجام دهید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *