مهندسی معکوس برندهای معتبر

مهندسی معکوس واژه و مفهومی است که طی سالهای اخیر و بعد از بروز مشکلاتی در ادامه تحریم ها و عدم ورود محصولات روز و لوازم جانبی و قطعات مرتبط با آنها به کشور موجب تولید این کلمه و در ادامه آن این مهندسی شده است . با شناخت محصول و درک عوامل موثر در مشخصه های آن، اولین پیش نیاز بهبود کیفیت و نوآوری است که لازمه آن درک مهندسی از مبانی عملکردی قطعه است. بحث در مورد علم مهندسی معکوس از سال 1990 میلادی آغاز شده و در بعضی از مجله های علمی به صورت یک طبقه بندی علمی از آن صحبت می شود.

فروشگاه درویش ارائه دهنده انواع راهکارها و مشاوره های فنی برای خرید مونو پمپ و انواع پمپ های تخصصی

مهندسی معکوس توانایی گرفتن اطلاعات از کد منبع و ایجاد و ارتقا مدل است. با تغییر نیازها، تغییر مستقیم کد می تواند وسوسه انگیز باشد و اگر مدل تغییر کند سپس کد تغییر یافته و از مدل تولید می شود.

با مهندسی معکوس باعث می شود همیشه مدل با کد همسان نگاه داشته شود. پمپ های بتنی از دیگر محصولات این شرکت بوده در این صفحه می توانید تفاوت آن را با پمپ های مهندسی معکوس مقایسه کنید.

برای بازیابی و تشخیص اجزای تشکیل شده یک محصول به خصوص در صورت عدم دسترسی به طرح اولیه آن از مهندسی معکوس استفاده می شود. در فرآیند مهندسی معکوس، نسبت به خواندن بسته، کلاس ها رابطه ها صفات و عملیات از کد اقدام خواهد کرد.

مهندسی معکوس به دو دسته تقسیم می شود:

  1. مستقیم
  2. معکوس

یک مهندس در روش مستقیم هنگام طراحی یک شی از ابتدا، مشخصات طراحی را ترسیم می کند و نقشه ها و الگو هایی را اماده می کند و در نهایت شروع به ساخت آن شی می کند. اما در مقابل مهندس معکوس، که گاهی اوقات مهندسی برگشت نیز نامیده می شود، فرآیندی است که در نرم افزار، ماشین آلات، هواپیما، سازه های معماری و سایر محصولات برای استخراج اطلاعات طراحیشان تجزیه می شوند. غالبا، این مهندسی مستلزم تجزیه ساختار های فردی محصولات بزرگ تر است. فرآیند مهندسی معکوس شمارا قادر می سازد تا تعین کنید که چگونه یک قسمت که قبلا طراحی شده است، دوباره بازسازی، ترمیم و یا از نو ساخته شود. پمپ های اسکرو و پمپ بشکه کش و دوزینگ پمپ و…… تمامی آنها با کمک مهندسی معکوس و  قابل تعمیر و بازسازی هستند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
واتساپ
تماس و استعلام قیمت