لیست قیمت پمپ انتقال موادغذایی

معرفی پمپ انتقال مواد غذایی

پمپ انتقال مواد غذایی از تجهیزات صنایع غذایی مهم است که برای منتقل کردن حجم زیادی از مواد اولیه و یا مواد غذایی تولید شده با ناخالصی ها و مواد موجود با اندازه های مختلف است. این پمپ ها به شکل حرفه ای برای انتقال مواد با ناخالصی های ریز و درشت طراحی شده اند.
برای مثال در خط تولید مربا و مارمالاد برای انتقال مقدار زیادی مربای تولید شده نمی توان از وسیله ای غیر از پمپ انتقال مواد غذایی استفاده کرد.

ویژگی های پمپ انتقال مواد غذایی

ویژگی های مهم پمپ انتقال مواد غذایی که آن ها را از دیگر پمپ های معمولی مجزا می کند، عبارتند از:

انتقال مواد دارای ناخالصی های بزرگ:

مدل های مختلف پمپ انتقال مواد غذایی دارای قدرت ها و ظرفیت های متفاوتی هستند که شما باید بر اساس نیاز خود آن ها را تهیه نمایید. به طور کلی مدل های مختلف می توانند قطعات با اندازه های مختلفی را حمل کنند و این موجب می شود هر پمپ برای محصولی خاص مناسب باشد.

تفاوت در توان تولیدی:

تفاوت در توان تولیدی و کاری پمپ انتقال مواد غذایی موجب می شود که نیاز به استفاده از پمپ های مختلفی وجود داشته باشد. به همین دلیل بیشتر پمپ های موجود در بازار قابلیت حمل بالایی دارند و می توان در هنگام استفاده آن ها را به راحتی نصب کرده و سپس دوباره جمع کرد.

کیفیت:

پمپ مواد غذایی به صورت مستقیم با مواد خام و محصولات تولیدی سر و کار دارد. به همین علت تمامی مدل های تولیدی این پمپ ها از استیل ضد زنگ با کیفیت تولید شده اند.

لوله ها و قطعات دیگر این پمپ ها نیز از کیفیت بالایی برخوردارند تا تاثیر منفی بر روی مواد تولیدی باقی نگذارند. از طرف دیگر به دلیل استفاده در صنایع غذایی و اهمیت بهداشت در این حوزه، تمامی مدل ها قابلیت باز شدن و شست و شوی راحت دارند تا پس از هر بار استفاده مورد نظافت قرار گیرند.

برای اطلاع از قیمت مونوپمپ با ما در تماس باشید

 

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.