چندین سال است که یکی از مصرف کنندگان دائمی مونوپمپ ، صنایع آب و فاضلاب میباشد !

توانایی بالای مونوپمپ به همراه انعطاف پذیری آن و مقاومتش از دلایلی میباشد که باعث شده است در این صنعت به کار بود البته بعضی از برندها هم این موضوع را یک فرصت دیده و یک مدل پمپ اسکرو مناسب و مقاوم برای صنایع آب و فاضلاب طراحی و وارد بازار کرده اند . 

استفاده از سیستم های به روز و دارای دستگاه های مناسب برای فاضلاب و تصفیه خانه ، باعث بیشتر شدن خروجی و پایدار و دسترس بودن خدمات تصفیه خانه میشود ، همچنین به دلیل استفاده از سیستمی که قطعات اصلش نیز در ایران وجود دارد باعث میشود زمان خرابی و تعمیر بسیار کمتر شود و در خدمت رسانی کمترین مقدار اختلال به وجود نیاید . 

 

به چه صورت از منوپمپ در صنعت فاضلاب استفاده میشود ؟

در این صنعت یعنی ، صنعت فاضلاب در مراحل زیر از منوپمپ به صورت مداوم استفاده میشود . 

  1. در مرحله مقدماتی یا اولیه فاضلاب : در اعمالی همچون تخلیه و فراز آوری ،رسوب دهی و ته نشینی اولیه ، دانه گیری و حذف رسوب
  2. تصفیه ثانیه یا تصفیه بیولوژیکی : در اعمالی همچون رسوب دهی ثانویه و ته نشینی تکمیلی
  3. تصفیه یا تصفیه پیشرفته :در اعمال نیترات سازی ، تزریق مواد شیمیایی و رسوب دهی نهایی

 

همچنین از مونوپمپ برای تصفیه و حذف لجن و مواد جامد از آب نیز استفاده میشود :

تغلیظ لجن 

تثبیت لجن 

آبگیری و خشک کردن لجن 

 

در صورت نیاز به نصب مونوپمپ برای تصفیه ی آب ، نوع و توانایی سیستم خود الخصوص مونوپمپ ، بهتر است مقدار ورودی هر روزه ی خود را درآورده و همچنین مقدار خروجی مورد نیاز را نیز تخمین بزنید تا بتوانید بهترین و کاربردی ترین سیستم تصفیه آب را برای خودتان به وجود آورید و از آن استفاده کنید . 

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای خرید مونو پمپ مورد نیاز فعالیت و یا صنعت خود فقط کافی است یا به صورت اینترنتی و یا به صورت تلفنی با همکاران ما تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما بهترین بهره را ببرید. 

در صورت تمایل به خرید و آگاهی از قیمت محصول مورد نیاز خود ، میتوانید از قسمت استعلام قیمت استفاده نمایید . 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *