مونو پمپ صنایع آرایشی و بهداشتی

بکی دیگر از کاربردهای مونو پمپ در صنایع آرایشی و بهداشتی می باشد .

. تولید انواع کرم ، پماد ، کرم ، لوسیون و شامپو

. مایع ظرفشویی و شوینده های دیگر

. خمیر دندان

. تزریق مواد افزوندنی ( استفاده به عنوان دوزینگ پمپ )

مونوپمپ که با اسم پمپ ماردونی نیز شناخته میشود ، یکی از پر استفاده ترین مدل های پمپ میباشد که سری های مختلفی از آن طراحی و تولید شده است ، همین تنوع در ساختارهای سری های منوپمپ باعث شده است که از آن در طیف گسترده ای از صنایع و فعالیت های بزرگ و کوچک استفاده شود .

توانایی بالا این دستگاه ها ، تولید با استفاده از موادهای اولیه مقاومت ( در برابر ویژگی های شیمیایی و عملکرد در ساعات طولانی ) و … باعث شده است که امروز بتوان آن را در بیشتر زمینه ها به کار میبرند ؛ یکی از صنایع بزرگ و مهمی که از این مدل استفاده میکنند ، صنایع آرایش بهداشتی میباشد .

یکی از ویژگی ها و شرایط مهمی که برای ابزارآلات صنعت آرایشی بهداشتی وجود دارد ، استریلیزه بودن دستگاه و همینطور عدم جدایی فلزات دستگاه و قاطی شدن آن با سیال میباشد ؛ به همین دلیل است که منوپمپ یکی از مهمترین سیستم های تولیدی این صنعت به حساب می آید .

 

همانطور که گفته شد ، سلامت سیالات ، عدم آسیب به بافت سیال هنگام پمپاژ ، مسموم نشدن سیال توسط مواد اولیه خود دستگاه ، توانایی در پمپاژ برای سیستم های مختلف و … از مهمترین شرط های کارآمد بودن خط تولید بهداشتی آرایشی میباشد و از آنجایی که تمام این شرایط در مونو پمپ ها وجود دارد از این دستگاه بسیار استفاده میکنند .

دلایل استفاده از پمپ غلیظ کش در صنایع بهداشتی آرایشی

  • توانایی پمپاژ سیالات در حجم های متفاوت
  • شرایط آسان برای نگهداری و نصب
  • طراحی های مناسب صنعت
  • کم بودن آلودگی صوتی دستگاه
  • توانایی خشک کار کردن
  • روتر میتواند در دو جهت کار کند
  • عدم واکنش نشان دادن با سیالات
  • استریلیزه بودن دستگاه
  • طول عمر بالا

 

از چه مدلهایی استفاده میشود :

مونوپمپ استیل ، همانطور که از اسمش مشخص است ، داخل دستگاه از استیل ساخته شده و به همین دلیل داخل دستگاه بسیار استریلیزه بوده و یک فضای کاملا پاک برای سیالات ایجاد میکند ، از این مدل برای تولید محصولات شستشو مانند ( مایع دستشویی ، مایع ظرفشویی و … ) و همینطور محصولات آرایشی مانند انواع کرم ها  و … استفاده میشود .

از پمپ های غلیظ کش نیز در زمینه هایی که سیالات غلظت بیشتری دارند مانند تولید شامپو و .. استفاده میشود .

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
واتساپ
تماس و استعلام قیمت