مونوپمپ لوله ای ( موادغذایی )

مونو پمپ لوله ای (Pipe Mono pump)

عناصر اصلی استفاده شده در این منو پمپ لوله ای عبارتند از: یک روتور مارپیچی تک راه که داخل یک استاتور با حفره مارپیچی دو راهه میچرخد. این قطعات با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت که باعث بدست آمدن بالاترین مشخصات فنی شده و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ساخته می شوند. در این سیستم هر پمپ به طور اختصاصی و با توجه به نیاز آن بخش صنعت، کاربرد و ماده ای که پمپ می شود طراحی و ساخته میشود.

این روش اساس طراحی و ایجاد تنوع در پمپ های تولیدی این واحد میباشد. 8 گروه محصول شامل 27 مـدل پمپ بـا ظـرفیتهایی از  l 1/h  تا 500m3/h و فشار خروجی تا 48bar در میان این تولیدات می باشند. اگر به انتقال مواد بسیار چسبنده، انتقال بسیار دقیق حجم ناچیزی از مواد، انتقال مواد بسیار حساس دارویی و یا انتقال مواد بسیار سایا ناشی از وجود ذرات جامد در آن نیاز دارید، یکی از این تولیدات بهترین راهکار برای این نیاز شماست.

وقتی هزینه های مربوط به خرید پمپ تنها بخش کوچکی از کل سرمایه مورد نیاز سیستم پمپاژ می باشد باید بیشترین توجه به سمت هزینه های مربوط به طول عمر قطعات، هزینه های نصب و راه اندازی، هزینه لوازم یدکی و تعمیرات، هزینه های مصرف انـرژی و هـزینه های مـربـوط به توقف های خط تولید ناشی از خرابی پمپ که تاثیر مستقیمی بر بازده و کارایی کل سیستم خریدار را دارد، معطوف گردد.

شما می توانید با استفاده از مونو پمپ های ما که با بالاترین استانداردهای فنی تهیه شده اند به این مهم دست یابید. ساخت اختصاصی تمام قطعات هر پمپ بر اساس کاربرد آن باعث افزایش کلی عمر پمپ می گردد.

منوپمپ لوله ای

مونوپمپ لوله ای

مونوپمپ لوله ای یا مونوپمپ صنایع غذایی برای انتقال  سیالات با ویسکوزیته زیاد استفاده میشود

معروف ترین کارخانه های تولیدکننده مونوپمپ در ایران

موارد استفاده :

این مونوپمپ ها برای پمپاژ کنستانتره ، انواع سوسپانسیون مانند دوغ و آبلیمو و … ، رب ، عسل ، شیر غلیظ ، پنیرخامه ای ، دوغاب کاشی و … مناسب میباشند .

 

متریال دستگاه :

قطعات در تماس با سیال مانند لوله تغذیه ، مفاصل انتقال نیرو ، گاردان و روتور از Stainless Steel 304 و Stainless Steel 316 برای سیالات خورنده .

 

نیروی محرک :

با الکتروموتور به صورت کوپل مستقیم یا پولی و تسمه با کنترل دور فرکانسی.

با الکتروگیربکس با کنترل دور فرکانسی و در صورت تغییرات دورانی زیاد از گیربکس های دور متغیر استفاده میشود .

  گروه صنعتی درویش با سابقه ای بیش از 50 سال در قطب صنعت کشور.

  آدرس:

  تهران، خیابان سعدی جنوبی- کوچه شهید فخرایی - پاساژ صدقی نژاد - پلاک 5

  شماره تماس:

  02133116747

  ایمیل:

  info@darvishgr.com